Konkurs za posao – Projekt menadžer/ica

Asocijacija za napredak nauke i tehnologije nudi priliku talentovanom pojedincu da se pridruži našem mladom i dinamičnom timu na poziciji Projekt menadžer/ica u punom radnom vremenu na godinu dana, uz mogućnost produženja.

Opis posla:

1. Vođenje i učešće u realizaciji postojećih projekata poput:

  • STEM Youth Camp,
  • Projekat studentskih istraživanja (PSI),
  • Mobilni muzej nauke,
  • BH akademski imenik,
  • i drugih.

2. Istraživanje otvorenih poziva za grantove i mogućnosti saradnje s privatnim fondovima te pisanja projektnih prijedloga za iste.

3. Organizacija različitih događaja Asocijacije poput novogodišnjih druženja i zasjedanja sjednica Skupštine Asocijacije.

Od Vas tražimo:

– odlično poznavanje engleskog jezika,

– izražene organizacijske vještine,

– odgovornost i pouzdanost,

– proaktivnost,

– spremnost za rad u timu,

– razumijevanje upravljanja projektima,

– poznavanje rada za računarom te

– kompetentnost u Microsoft Office / Google Workspace alatima.

Nudimo Vam:

– fleksibilno radno vrijeme i rad od kuće,

– ugodno radno okruženje,

– mogućnost za dodatnu naknadu i bonuse u zavisnosti od aktivnih projekata.

Uslovi za prijavu:

– VSS – VII stepen stručne spreme, odnosno visoko obrazovanje prvog, drugog ili trećeg ciklusa bolonjskog sistema studiranja.

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV s kratkim motivacionim pismom na kontakt@annt.ba.

Konkurs ostaje otvoren dok se ne pronađe odgovarajući kandidat. Minimalni uslov za prijavu jeste posjedovanje visoke stučne spreme.

Odabrani kandidati će biti kontaktirani.